הרבה קורה בזולו - אתם מוזמנים להצטרף!

user "פודקאסט זולו" מאת guysoft   פורסם לפני 12 שנים, 6 חודשים   תגובות 5 תגובות

היי, בימים האחרונים אני עובד קשה, גם בזולו וגם בעבודה שלי [1]. לכן אין לי הרבה זמן לכתוב כאן מה באמת קורה. אבל קורה הרבה.

בשבוע האחרון הספקתי לכתוב קוד שמאפשר לנו ליצור כמה תת-פודקסטים שנרצה , וכנראה בקרוב יופיע פודקאסט נפרד להרצאות, לפרקים וגם תוכנית חדשה שלי ושל ערן חן ממועדון הלינוקס הירושלמי (למי שעוקב בדף הראשי, פרק ראשון כבר עלה בתוך האתר).

הציוד שלנו גם השתכלל, יש לנו מצלמה נוספת חצובות ומיקרופונים, איתרנו כל מני באגים במצלמות שלנו, וגם יש לנו אפשרות עכשיו להתחבר לאזניות ולשמוע מה אנחנו מקליטים בזמן אמת. עוד ציוד מתוכנן.

בזירה הווירטואלית גם ישנו מלא אקשן, יעל עובדת עם מאיר להרים דף ראשי חדש, שאני מקווה יהיה הרבה יותר ברור מהדף הטקסטואלי שיש עכשיו. ואנחנו מנסים שכל תהליך העיבוד והפרסום יהיה מהיר ככל האפשר.

אבל כרגיל, אנחנו בחיפוש אחרי ספונסרים בשביל תקציב, וחדר להקים בו סטודיו [2] טלוויזיה, גם חופשית, עולה כסף.

אנחנו הולכים לצלם פרק נוסף (סוף סוף) בשבוע האחרון של החודש. ואני מקווה שנעבד אותה מהר ככל האפשר. זמן העריכה מתקצר ובנוסף לצוות העריכה נוסף נדב ווינק . לצוות התיכנות מתווסף לתקוותי אדם בשם דין לערוך דברים מאחורי הקלעים ב-PHP.

אני מקווה שבעתיד נראה הרבה יותר תוכן, ואני מקווה גם איכותי ביותר.

[1]אה! כן! השתחררתי מהצבא! ועכשיו הזמנים עמוסים עוד יותר, אבל לא איכפט לי, אני חופשי!
[2]אם את/ה בעל/ת משרד שלא פעיל אחר הצהריים, ואפשר להציב שם ארונית עם ציוד. אנחנו נשמח להשאיל אותו בשביל צילומים. אנא צרו קשר! התמורה היא חסות!